Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Mesuesja dhe Beni

Administratori
By Administratori 11 Shkurt, 2012 12:41
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 Mesuesja dhe Beni

Ngrihet beni nga banka dhe shkruan ne derrase fjalen k*r me te vogel.
Vjen mesuesja ne klase e shikon dhe iu thot nxenesve se kush e ka shkruajtur kete fjale, asnje spergjigjet pastaj mesuesja e fshin derrasen me dor.

Te nesermen mesuesja gjen te njejten fjale po me shkronja pak me te medha, mesuesja i pyet perseri kush e ka shkruar? asnje spergjigjet pastaj mesuesja e fshin perseri.

Te nesermen mesusja gjen te njejten fjale po me shkronja te medha dhe i pyet se pse e zmadhoni kete fjale ngrihet beni e i thote mesueses se sa her ta ferkosh k*rin aq me shum zmadhohet.

Facebook Comments

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Administratori
By Administratori 11 Shkurt, 2012 12:41
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.