Maci dhe Shqiptari

Administratori
By Administratori 28 Janar, 2010 23:40

Maci dhe Shqiptari

Njehere kur shqiptarit do t’i vinte per darke nje anglez, ai nuk kishte c’ti jepte per te ngrene.Vajti te 3 kasapet por nuk gjeti mish. Aty kalon nje mac.Shqiptari e kapi, e theri dhe pastaj e poqi.Kur erdhi anglezi , u ulen e hengren.Ne fund anglezi i tha:
“Thank you very much”
Dhe shqiptari i thote:
Ku e di ti qe une thera nje mac?!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 28 Janar, 2010 23:40
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.