Kush e ka gjyshen më të madhe?

Administratori
By Administratori 21 Gusht, 2009 18:30

Kan ken 3 shoqe te cilat shtyheshin se cila e ka gjyshen me te madhe!
E para thot: une e kam me te madhen sepse kur futet ne vask per tu lar e hedh te ter ujin jasht.
E dyta: Auuu un e kam me te madhe sepse kur shtrihet te shikoj tv e zen kretj vendin.
E treta: Asnjeraaa se ka si un, ngrit zerin e treta keto te dyja hapin syt e degjojn!
Un e kam me te madhen sepse kur i dergojm sutjenat per tu lar ne pastrim kimik na thojn: ne nuk lajm parashuta!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 21 Gusht, 2009 18:30
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031