Kopshti zologjik

Administratori
By Administratori 27 Nëntor, 2009 16:38

Kopshti zologjik

Ne kopshtin zologjik nuk kishte Majmun edhe nje punonjes i kopshtit zoologjik i thote shokut qe ishte pa pune:
-Te kam gjetur nje pune por duhet te vishesh si majmun dhe te hipash neper peme kur te vijne femijet.
Mire thote ai dhe shkon aty dhe vishet si majmun
por duke kercyer neper peme bie nga pema por bie ne kafazi i Luanit dhe filloi po bertiste dhe po kerkonte ndihme dhe Luani i thote:
– Po pusho mor Trap se do na pushojne nga puna qe te dy.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 27 Nëntor, 2009 16:38
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.