Kinemaja

Administratori
By Administratori 6 Dhjetor, 2009 20:18

Kinemaja

Ishte nji here nji kinama vetem per tullecer dhe roja qe ishte tek dera ishte i verber (qorr). Roja i dallonte klientet e vet duke ju prekur tollen
(pra ai qe ishte tullac lejohej te hynte).
Nji cun me flok te gjata u be kurioz shum per te ditur se cfar bohet tek kinemaja e tullacve dhe nji dit po mendonte se si tja hidhte rojes.
Pasi u mendua shkoi dhe nxorri bythen ne vend te kokes.
Roja i nevrikosur e gjujti ne shpull dhe bertiti:
Mos u fusni nga dy mor pisa!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 6 Dhjetor, 2009 20:18
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.