Imarri kakareç

Administratori
By Administratori 17 Nëntor, 2009 13:56

-Në një spital me të smurë me të meta mendore, komisjoni i doktorrve vendosi ti merrte në prov disa të marrë. Për ti provu kush është për dalje nga spitali veprun kështu:
-Ju than handikapve hypni në pemë, të gjithë handikapët hypin në pemë, tani keni me ra të gjith një nga një nga pema si fiq (pucak).
-Bije i pari, bije i dyti i treti e me rrallë deri te i fundit. I fundit nuk bije poshtë, doktorri i thot bjer posht edhe ti? Handikapi i thotë doktorrit! ata që u hodhen poshtë ishin fiqë të pjekur (pucak) të gjith, kurse unë jam i pa pjekur ( kakareç) dhe nuk bije. Dhe këtë e nxorren nga spitali.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 17 Nëntor, 2009 13:56
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2021
H M M E P S D
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031