Imarri kakareç

Administratori
By Administratori 17 Nëntor, 2009 13:56

Imarri kakareç

-Në një spital me të smurë me të meta mendore, komisjoni i doktorrve vendosi ti merrte në prov disa të marrë. Për ti provu kush është për dalje nga spitali veprun kështu:
-Ju than handikapve hypni në pemë, të gjithë handikapët hypin në pemë, tani keni me ra të gjith një nga një nga pema si fiq (pucak).
-Bije i pari, bije i dyti i treti e me rrallë deri te i fundit. I fundit nuk bije poshtë, doktorri i thot bjer posht edhe ti? Handikapi i thotë doktorrit! ata që u hodhen poshtë ishin fiqë të pjekur (pucak) të gjith, kurse unë jam i pa pjekur ( kakareç) dhe nuk bije. Dhe këtë e nxorren nga spitali.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 17 Nëntor, 2009 13:56
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.