I vetem ne ishull

Administratori
By Administratori 20 Gusht, 2009 04:13

Na ishte njehere nje Grek qe po udhetonte me avion.
Avioni rezohet dhe Greku shpeton, papritur shikon disa njeres te ishullit ku kishte rene dhe fillon te vrapoje derisa arrin ne nje vend ku nuk kishte ku te shkonte me.
Atje shikon nje papagall dhe e pyet si tia beje qe mos te vdes? papagalli i pergjigjet ke shenje me gur dore??
Kam i thote ai djali, epo mer shenje ate qe ka me shume pupla ne koke dhe qelloji dhe ai djali ashtu beri mori shenje dhe goditi ate qe kishte me shume pupla ne koke.
Ate si e goditi vdes, atehere i thote papagalli oooooooooo tani ta q…. belan me te vertete
**kishte vrare kryetarin e fisit**

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 20 Gusht, 2009 04:13
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031