Humor: Nëna dhi me 7 keca

Administratori
By Administratori 20 Shtator, 2011 18:40

Humor: Nëna dhi me 7 keca

Ka ken nana dhi me 7 keca edhe kur ka shku npun nana dhi i ka than kecave mos me ja hap deren askujt. Vjen ujku edhe i thot kecave un jam nana dhija hapeni deren ata e pysin si eshte passwordi?
Ujku i thot 123456. Ata i thojn ik se je ujku!

Pastaj vjen nana dhija dhe i thojn si eshte paswordi ajo i thot “JAU HONKSHA ZEMREN” dhe e hapin deren.
Pastaj te nesermen kur nana dhija shkon ne pun ujku pasi qe e kishte degjuar paswordin shkon perseri te kecat dhe i thot hapeni deren se jam nana dhija ata i thojn si eshte paswordi ai i thot “JAU HONKSHA ZEMREN” ata i thojn na hanksh mutin se e kena ndrru paswordin.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 20 Shtator, 2011 18:40
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.