Foto me Uren e Mesit ze vendin e pare.

muharrem bajraktari
By muharrem bajraktari 12 Shkurt, 2010 14:05

Foto me Uren e Mesit ze vendin e pare.

Foto me Uren e Mesit ze vendin e pare

Ne konkursin nderkombetar te zhvilluar ne Sarajeve per Esene dhe Fotografine me te bukur, Iris Trashani –Fotograf nga Qyteti Shkoder ka fituar cmimin e pare me fotografine “ Ura e Mesit”, nje monument i rralle kulture, juria ka vleresuar kete foto per origjinalitetin  dhe cilesine.

Facebook Comments

muharrem bajraktari
By muharrem bajraktari 12 Shkurt, 2010 14:05
Write a comment

2 Comments

 1. barca 27 Shkurt, 21:26

  messi esht nje lejtar i mir dhe kur hup prej realit nuk ka as nje turp se ajo ekip esht me e mira.
  reali nu i ka di lithje pram hipi sefte per kupen e mbretit dhe tifozat r realit flutorojshin pi gzimit.
  kur lujti barca me milanin hupi barca dy me zero.
  reali kur lujti me mancester unitet meti 1-1 ama studia e bajke me hile mancesterit.

 2. fortesa 13 Dhjetor, 10:44

  haaaaaaaaa mesi esht me i fort pi lojtarve

View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.