Foto me Uren e Mesit ze vendin e pare.

muharrem bajraktari
By muharrem bajraktari 12 Shkurt, 2010 14:05 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Foto me Uren e Mesit ze vendin e pare

Ne konkursin nderkombetar te zhvilluar ne Sarajeve per Esene dhe Fotografine me te bukur, Iris Trashani –Fotograf nga Qyteti Shkoder ka fituar cmimin e pare me fotografine “ Ura e Mesit”, nje monument i rralle kulture, juria ka vleresuar kete foto per origjinalitetin  dhe cilesine.

Facebook Comments

muharrem bajraktari
By muharrem bajraktari 12 Shkurt, 2010 14:05 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

2 Comments

 1. barca 27 Shkurt, 21:26

  messi esht nje lejtar i mir dhe kur hup prej realit nuk ka as nje turp se ajo ekip esht me e mira.
  reali nu i ka di lithje pram hipi sefte per kupen e mbretit dhe tifozat r realit flutorojshin pi gzimit.
  kur lujti barca me milanin hupi barca dy me zero.
  reali kur lujti me mancester unitet meti 1-1 ama studia e bajke me hile mancesterit.

  [Pergjigju]

 2. fortesa 13 Dhjetor, 10:44

  haaaaaaaaa mesi esht me i fort pi lojtarve

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031