Dy doktora

Administratori
By Administratori 21 Nëntor, 2009 21:27

Dy doktora

Dy doktora: nje mashkull dhe nje femer ishin duke bere seks.
PAsi mbaruan ai filloi ta pyeste.
– Ve bast se ti je gjinekologe!
– Ua i thote kjo po nga e more vesh?
– E mora vesh se punon shume mire me duart, edhe gjate seksit.
– Kurse ti, i thote kjo me duket se je mjek tek narkoza.
– Bravo, po si e gjete?
– E gjeta sepse kur ma fute, nuk ndjeva fare.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 21 Nëntor, 2009 21:27
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.