DrG – Me mungon

Administratori
By Administratori 3 Prill, 2011 22:42 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

DrG – Me mungon

Teksti
E ndjej sikur dicka
me mungon prej jetes sime
nje boshllek i madh n`zemer
ekziston ne brendesin e saj
qe me lot c`do dite e qaj
me mungojn puthjet e saj
i vetem ndihem mendimet,kujtimet
nuk po di me ken ti ndaj
bye bye eshte e leht ta thuash
por nuk munde qe ta ruash
dhe me vite ti te vuash
premtimet qe ti ke dhen
e fjalet qe i thu pa vend
e di qe me urren
e di qe me degjon
Me urren ngaqe c`do dite vazhdon e me don
me urren qe jam i vetmi une per ty vec ne kte bot
dhe vazhdon e derdh lot
por me kot o zot
kerkoj nje ndihme prej teje se kte gjendje nuk e duroj dot
ndihem i humbur une pa ty
c`do dite madhi po me vret
ti je gjysma jetes time
kjo zemer me nuk po pret
kthehu te lutem dhe njeher kthehu tek une
kthehu ktheje kohen aty ku i dham fund….

ref;1HER

All I know is i’m lost without you
I’m not gonna lie
How am I gonna be strong without you
I need you by my side
If we ever say we’d never be together
In the end you wave goodbye
Don’t know what I’d do
I’m lost without you

E di si ndihem une pa ty
sikur t`mos kem une keto dy sy
dhe asgje nuk munde te shoh
e askend nuk munde te njoh
e gjithe boten e urrej
zdua ken qe te me doj
je ti ajo e vetmja qe munde te me sheroj
do notoj c`do oqean perkrah teje po te jem
do luftoj me c`do luan se fuqin ti ma rikthen
ti me jep forc kurajo
e shpres qe te jetoj
ti me jep guximin
qe c`do gje te ta luftoj
Normal qe ti je shpresa ime e vetme ne kte jet
je dhe endrra me e bukur ti je endrra me e vertet
se jeta eshte thjesht nje e nderr jo nuk eshte realitet
se ateher kur te zgjoesh do kuptosh qe ke vdek
sy perlotur nga vetmia madhkoj shiun qe me cmend
dhe ne avullin e dritares une shkruaj emrin tend
te dua me mungon nuk jetoj dot pa ty
te dua ta kuptojn gjithe sa duhemi ne te dy….

ref;
All I know is i’m lost without you
I’m not gonna lie
How am I gonna be strong without you
I need you by my side
If we ever say we’d never be together
In the end you wave goodbye
Don’t know what I’d do
I’m lost without you

All I know is i’m lost without you
I’m not gonna lie
How am I gonna be strong without you
I need you by my side
If we ever say we’d never be together
In the end you wave goodbye
Don’t know what I’d do
I’m lost without you…

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 3 Prill, 2011 22:42 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2021
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930