Djaloshi ne Shop Center

Administratori
By Administratori 21 Gusht, 2009 19:30

Djaloshi ne Shop Center

Nje djalosh hyne ne nje shop center dhe aferohet ne sektorin ku ka garderob vetem per femra dhe i ofrohet nje shitese, ore cuni keto jane vetem per femra, cuni ja kthen, pse une ste dukem qe jam per femra?

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 21 Gusht, 2009 19:30
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.