Derri – Amerikani, Anglezi dhe Shqiptari

Administratori
By Administratori 29 Gusht, 2009 20:39

Eshtë Amerikani, Anglezi dhe Shqiptari, ju thot mbreti kush rri me shum me derrin do te martohet me vajzen time.
Hyn Amerikan rri nje ore dhe del e thot ku rrihet me derrin, po ashtu edhe me Anglezin.
Hyn Shqiptarri rri 1 ore, 2, 3, 4, 5.. dhe del derri dhe thot ku rrihet me Shqiptari.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 29 Gusht, 2009 20:39
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031