Ça po thot ky Krajl Nikolla

Administratori
By Administratori 25 Tetor, 2009 00:15 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

Ça po thot ky Krajl Nikolla

Ça po thot ky Krajl Nikolla,
Per tre dit na merret Shkodra,
Per tri dit Shkodra su mur,
u muar unit per tete muj,
Ça po thot Sulltan Mehmeti
Ne Shkoder u ba gazepi,
U ba gazepi ,u ba kerdija,
Luft po ban Adem Haxhija,
Kercet pushk ,theren sinija,
Sjedhen shpatat per dekika,
Bardhanjel,te rafte pika,
Si s,le djal pa shti ndër thika,
Nishanxhija dul Postriba.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 25 Tetor, 2009 00:15 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031