Amerikani, Gjermani, Japani dhe Shqiptari

Administratori
By Administratori 25 Gusht, 2009 17:07

Ka ken nje her Amerikani, Gjermani, Japani dhe Shqiptari.
Kan fillu mu shty per teknologjin kush ka arritur me lart prej tyre.
Amerikani thot ne Amerik kena shum femrat te bukura.
Gjermani thot na kena krevatet shum me kualitet.
Japani thot ne kemi lloj lloj stili.
Ateher kur e pyesin kta Shqiptarin… ju pergjigjet Shqiptari thot na vec po i nxajm femrat e Amerikanit ne krevat te Gjermanit me stila te Japanit.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 25 Gusht, 2009 17:07
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031