BlueSky Live nga Shkodra

Administratori
By Administratori 18 Tetor, 2009 15:27

BlueSky Live nga Shkodra

BlueSky Live nga Shkodra

tvbluesky on livestream.com. Broadcast Live Free

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 18 Tetor, 2009 15:27
Write a comment

8 Comments

 1. fredi 19 Tetor, 14:04

  pershendetje bly sky desha nje kg te Bepit votoj Bepin

 2. gledis 21 Janar, 21:01

  prsh dajet e mi ne londer me kg Vida Kunora – Dasem Shqipe sot ka Londra

 3. gledis 21 Janar, 21:00

  prsh 2 dajt e mi qe ndodhen ne londer me kg Vida Kunora

  Dasem Shqipe sot ka Londra

 4. ermiri 8 Nëntor, 22:27

  mrm blue sky pershendes gjith njerezit e mi me nje kenge kurbeti

 5. elis 3 Nëntor, 20:31

  pershendetja vjen nga italia elisi dhe lela pershendeshin drita zyberin me nje kenge te medes

 6. eda 11 Qershor, 20:03

  Mrm: ju lutem a ka mundesi nje kg te Medes. flm. Eda

 7. paulo 16 Mars, 22:05

  Jam Xhuli i halles.psh te gjith fansat e mi qe i kam nisha .ju dua te gjithve me kg puc puc kolopuc!!!!!!!!!!!!!!!mmmuahhhhhh!!!!!!!!!!!!

 8. nestreti 23 Prill, 20:03

  mirmrama bluskai un jam nesti hasi nga athina pershendes familjen time ne postribe me nje kg kurbeti

View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.