Beni dhe zhysha

Administratori
By Administratori 15 Qershor, 2015 13:45

Beni dhe zhysha

Zhysha: O Beni pse i hedhim vaj fasuleveve kur i ziejm?
Beni: I hedhim o zhyshe se na ze bytha ndryshk.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 15 Qershor, 2015 13:45
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.