Babi dhe Zefi

Administratori
By Administratori 21 Gusht, 2009 18:25

Babi dhe Zefi

Babi i zefit i ka pas 3 djem, njeri e ka pas emrin: CAN tjetri CEN dhe i treti cili ishte??

Zefi ishte djali i tret, lexoje edhe nje her mire

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 21 Gusht, 2009 18:25
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.