Babi dhe Beni

Administratori
By Administratori 15 Qershor, 2015 13:14

Babi dhe Beni

Beni: Babi cfar do me then “burr”?
Babi: Burr do me then ai qe nuk kundershtohet nga askush dhe qe eshte i zoti i shtepis.
Beni: Mir babi dhe un dua te behem nje dit “burr” si mami im.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 15 Qershor, 2015 13:14
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.