3 kafshe te egra

Administratori
By Administratori 16 Tetor, 2011 15:13

3 kafshe te egra

Mesuesja: Beni me thuaj 3 kafshe te egra ?
Beni: 2 Tigra dhe 1 Luan mesuese.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 16 Tetor, 2011 15:13
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.