3 Dashnore

Administratori
By Administratori 6 Prill, 2011 15:54

3 Dashnore

Zysha i thot Mirit: Ne qoftese ti ke 10 cokollata dhe 5 ia jep Sares, 3 ia jep Enxhit dhe 2 Sindit.
Cfare do te kishe ti tani??? 3 dashnore te reja zyshe i thote Miri.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 6 Prill, 2011 15:54
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.