Skender Cela – Kengetar i Komunes Postribe

Administratori
By Administratori Mars 10, 2010 21:36

Skender Cela – Kengetar i Komunes Postribe

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Mars 10, 2010 21:36
Write a comment

1 Comment

 1. DeeJay Arbi Dhjetor 11, 21:11

  Te lumt goja dajo….

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Gusht 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031