Nje polic

Administratori
By Administratori Janar 21, 2015 23:41

Nje polic kishte hipur ne nje peme..

Nje kalimtar e pyet:
-Zoti polic ca ben aty?

Polici pergjigjet.
-Po ha kumbulla

-Hajde gomar hajde, ajo eshte qershi. Ja kthen kalimtari.
Gomar je ti,se kumbullat i kam ne xhep: i thote polici.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Janar 21, 2015 23:41
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930