Nje pijanec

Administratori
By Administratori Prill 4, 2011 16:02

Nje pijanec shkon ne lokal dhe i thote banakierit:
-Me bej 5 dopio mua!
Pasi i pin te gjitha, i thote perseri:
-Me bej dhe 4 dopio!
Pasi i pin dhe keto, kujtohet:
-A me ben dhe 3 dopio mua!
Pastaj merr 2 dhe ne fund, pasi pi dhe nje dopio, qendron duke u lekundur ne banak dhe thote neper dhembe: -Une nuk e kuptoj mer vlla, sa me pak qe pi, aq me shume dehem!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Prill 4, 2011 16:02
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930