Back to homepage

Fotografi

Write a comment

110 Comments

 1. premtim 20 Shtator, 13:39

  shum vende te bukura

  [Pergjigju]

 2. egzon 20 Shtator, 09:02

  teper mir qyky web najs weq wazhdoni se me fe po ame ksi sen palidhje jo

  [Pergjigju]

 3. uran 20 Shtator, 07:55

  shum mir te koka postribja 24 or po rri u knaqa urime festen e bajramit te gjithve

  [Pergjigju]

 4. jeta 20 Shtator, 06:48

  shumj i mir qyku ven 22 or ne to rri se ma oi miri veb qo po egziston

  [Pergjigju]

 5. valmir kamberi 19 Shtator, 19:33

  SHum fort qeky web vllavi 24 or rrin ne postribe hiqne qet postriben se spo ma len pc

  [Pergjigju]

 6. joni 19 Shtator, 15:58

  shumi mir bostribja ma te mir nuk ish

  [Pergjigju]

 7. lami 19 Shtator, 05:14

  edhe mu esht ka’m pelqen shummm kjo faqe veq vazhdoniii Ok tung klm????…….??????? ju pershendet lami dhe fita…..??????????………….????????

  [Pergjigju]

 8. egzon 19 Shtator, 02:28

  shum te mir jeni veq qka nuk po mujke me kontaktu hehehe

  [Pergjigju]

 9. almire krasniqi 18 Shtator, 12:00

  pershendetje ju pershndes juve per ket web shum e mire kjo web …

  [Pergjigju]

 10. lipi 17 Shtator, 19:19

  shumm mir edhe pse jam hera par qe hi po shum webi mir kam knaqsii

  [Pergjigju]

 11. lili 15 Shtator, 23:31

  jeni shum te mir po edhe xhamija shume me e mir se ju eshte hahahaha bana shaka

  [Pergjigju]

 12. Meti 15 Shtator, 13:35

  niceeeee postribe

  [Pergjigju]

 13. 00000 14 Shtator, 22:40

  aw mo shum te mir jan

  [Pergjigju]

 14. prishtinalikja 14 Shtator, 11:27

  pershendetje, respekt nga ana une per ju te gjith vizitoret dhe per gjith stafin e keti webit
  ju pergzoj per web ju deshiroj suksese edhe me tutje

  [Pergjigju]

 15. kujtesa 13 Shtator, 21:33

  nuk jom hi kurr ne ket faqe po tash qe jam hi mendoj se edhe e bukur

  [Pergjigju]

 16. Nita 13 Shtator, 13:32

  shum mir kokaa qekyy vebb

  [Pergjigju]

 17. labinoti 13 Shtator, 02:50

  ju flm per ket veb vaqe qe ekni qel

  [Pergjigju]

 18. takki 13 Shtator, 00:27

  shum t mir jeni aaaa
  edhe shum bukur

  [Pergjigju]

 19. yllzon 12 Shtator, 20:56

  shum te mir jenii

  [Pergjigju]

 20. albrim 10 Shtator, 13:50

  shum bukur

  [Pergjigju]

1 2 3 6
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2020
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031