Foto me Uren e Mesit ze vendin e pare.

muharrem bajraktari
By muharrem bajraktari Shkurt 12, 2010 14:05

Foto me Uren e Mesit ze vendin e pare

Ne konkursin nderkombetar te zhvilluar ne Sarajeve per Esene dhe Fotografine me te bukur, Iris Trashani –Fotograf nga Qyteti Shkoder ka fituar cmimin e pare me fotografine “ Ura e Mesit”, nje monument i rralle kulture, juria ka vleresuar kete foto per origjinalitetin  dhe cilesine.

Facebook Comments

muharrem bajraktari
By muharrem bajraktari Shkurt 12, 2010 14:05
Write a comment

2 Comments

 1. barca Shkurt 27, 21:26

  messi esht nje lejtar i mir dhe kur hup prej realit nuk ka as nje turp se ajo ekip esht me e mira.
  reali nu i ka di lithje pram hipi sefte per kupen e mbretit dhe tifozat r realit flutorojshin pi gzimit.
  kur lujti barca me milanin hupi barca dy me zero.
  reali kur lujti me mancester unitet meti 1-1 ama studia e bajke me hile mancesterit.

  [Pergjigju]

 2. fortesa Dhjetor 13, 10:44

  haaaaaaaaa mesi esht me i fort pi lojtarve

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930