Derri – Amerikani, Anglezi dhe Shqiptari

Administratori
By Administratori 29 Gusht, 2009 20:39

Eshtë Amerikani, Anglezi dhe Shqiptari, ju thot mbreti kush rri me shum me derrin do te martohet me vajzen time.
Hyn Amerikan rri nje ore dhe del e thot ku rrihet me derrin, po ashtu edhe me Anglezin.
Hyn Shqiptarri rri 1 ore, 2, 3, 4, 5.. dhe del derri dhe thot ku rrihet me Shqiptari.

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 29 Gusht, 2009 20:39
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.