BlueSky Live nga Shkodra

Administratori
By Administratori Tetor 18, 2009 15:27

BlueSky Live nga Shkodra

tvbluesky on livestream.com. Broadcast Live Free

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Tetor 18, 2009 15:27
Write a comment

8 Comments

 1. fredi Tetor 19, 14:04

  pershendetje bly sky desha nje kg te Bepit votoj Bepin

  [Pergjigju]

 2. gledis Janar 21, 21:01

  prsh dajet e mi ne londer me kg Vida Kunora – Dasem Shqipe sot ka Londra

  [Pergjigju]

 3. gledis Janar 21, 21:00

  prsh 2 dajt e mi qe ndodhen ne londer me kg Vida Kunora

  Dasem Shqipe sot ka Londra

  [Pergjigju]

 4. ermiri Nëntor 8, 22:27

  mrm blue sky pershendes gjith njerezit e mi me nje kenge kurbeti

  [Pergjigju]

 5. elis Nëntor 3, 20:31

  pershendetja vjen nga italia elisi dhe lela pershendeshin drita zyberin me nje kenge te medes

  [Pergjigju]

 6. eda Qershor 11, 20:03

  Mrm: ju lutem a ka mundesi nje kg te Medes. flm. Eda

  [Pergjigju]

 7. paulo Mars 16, 22:05

  Jam Xhuli i halles.psh te gjith fansat e mi qe i kam nisha .ju dua te gjithve me kg puc puc kolopuc!!!!!!!!!!!!!!!mmmuahhhhhh!!!!!!!!!!!!

  [Pergjigju]

 8. nestreti Prill 23, 20:03

  mirmrama bluskai un jam nesti hasi nga athina pershendes familjen time ne postribe me nje kg kurbeti

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*