BlueSky Live nga Shkodra

Administratori
By Administratori 18 Tetor, 2009 15:27 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

BlueSky Live nga Shkodra

tvbluesky on livestream.com. Broadcast Live Free

Facebook Comments

Administratori
By Administratori 18 Tetor, 2009 15:27 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93
Write a comment

8 Comments

 1. fredi 19 Tetor, 14:04

  pershendetje bly sky desha nje kg te Bepit votoj Bepin

  [Pergjigju]

 2. gledis 21 Janar, 21:01

  prsh dajet e mi ne londer me kg Vida Kunora – Dasem Shqipe sot ka Londra

  [Pergjigju]

 3. gledis 21 Janar, 21:00

  prsh 2 dajt e mi qe ndodhen ne londer me kg Vida Kunora

  Dasem Shqipe sot ka Londra

  [Pergjigju]

 4. ermiri 8 Nëntor, 22:27

  mrm blue sky pershendes gjith njerezit e mi me nje kenge kurbeti

  [Pergjigju]

 5. elis 3 Nëntor, 20:31

  pershendetja vjen nga italia elisi dhe lela pershendeshin drita zyberin me nje kenge te medes

  [Pergjigju]

 6. eda 11 Qershor, 20:03

  Mrm: ju lutem a ka mundesi nje kg te Medes. flm. Eda

  [Pergjigju]

 7. paulo 16 Mars, 22:05

  Jam Xhuli i halles.psh te gjith fansat e mi qe i kam nisha .ju dua te gjithve me kg puc puc kolopuc!!!!!!!!!!!!!!!mmmuahhhhhh!!!!!!!!!!!!

  [Pergjigju]

 8. nestreti 23 Prill, 20:03

  mirmrama bluskai un jam nesti hasi nga athina pershendes familjen time ne postribe me nje kg kurbeti

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 188 Warning: Illegal string offset 'rules' in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/filters.php on line 189 <

*

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Tetor 2021
H M M E P S D
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031