Bar Restorant Drivasti 2011 (Kati 2)

Administratori
By Administratori Janar 18, 2011 15:43

Bar Restorant Drivasti 2011 (Kati 2)

 

Related Images:

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Janar 18, 2011 15:43
Write a comment

2 Comments

 1. بوابة بدر Janar 19, 16:12

  thanksssssss

  [Pergjigju]

  semi është pergjigjur:

  sinxaritiria gia to politelestato estiatorio “DRIVASTI” sinxaritiria kai se anotera

  [Pergjigju]

View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Shtator 2018
H M M E P S D
« Mar    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930