Babi dhe Djali

Administratori
By Administratori Dhjetor 6, 2009 20:13

Një burrë e qortonte djalin e tij, duke i thënë:
A, bre, ti nuk di asgjë!
Ti je, aj kështu (i binte tavolinës për të treguar se djali ishte dërrasë)!
Babi, dikush po troket! Të shkoj ta hap derën? i thotë djali.
Rri ti këtu! i pergjigjet babai. Do ta hap unë!

Facebook Comments

Administratori
By Administratori Dhjetor 6, 2009 20:13
Write a comment

No Comments

No Comments Yet!

Let me tell You a sad story ! There are no comments yet, but You can be first one to comment this article.

Write a comment
View comments

Write a comment

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

*

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Prill 2018
H M M E P S D
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30