Bamir Topi dekoroi sot me Urdherin “Nderi i Kombit” komunen e Postribes

Bamir Topi dekoroi sot me Urdherin “Nderi i Kombit” komunen e Postribes 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔23:41, 16.Tet 2009

Bamir Topi dekoroi sot me Urdherin “Nderi i Kombit” komunen e Postribes Presidenti i Shqiperise, Bamir Topi dekoroi sot me Urdherin “Nderi i Kombit” komunen e Postribes, ne Shkoder, ne 62 vjetorin e kryengritjes se pare antikomuniste ne Shqiperi. Presidenti

Read Full Article
Ura e Mesit

Ura e Mesit 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔23:37, 16.Tet 2009

Ura e Mesit Related Images:

Read Full Article
Gjurme Te Pa Vdekshme

Gjurme Te Pa Vdekshme 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔23:32, 16.Tet 2009

Gjurme Te Pa Vdekshme Get the latest Flash Player to see this player. [Javascript required to view Flash movie, please turn it on and refresh this page]

Read Full Article
9/9/2007 Inagurimi i Memorjalit Te Deshmoreve Te Demokracis

9/9/2007 Inagurimi i Memorjalit Te Deshmoreve Te Demokracis 0

🕔23:26, 16.Tet 2009

 9/9/2007 Inagurimi i Memorjalit Te Deshmoreve Te Demokracis Get the latest Flash Player to see this player. [Javascript required to view Flash movie, please turn it on and refresh this page]

Read Full Article
Festivali Folklorik 3 Te femijeve SARDA 2004

Festivali Folklorik 3 Te femijeve SARDA 2004 0

🕔23:21, 16.Tet 2009

Festivali Folklorik 3 te femijeve SARDA 2004 Get the latest Flash Player to see this player. [Javascript required to view Flash movie, please turn it on and refresh this page] Related Images:

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Prill 2020
H M M E P S D
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930