Back to homepage

Artikuj të përgjithshem

Halil Isufi – Bajraktari që la emër të madh

Halil Isufi – Bajraktari që la emër të madh 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔19:47, 9.Sht 2009

HALIL ISUFI BAJRAKTARI QË LA EMËR TË MADH Të merresh me grumbullimin e materialit, studimin dhe hulumtimet e personaliteteve më në zë  të Postribës në rrjedhen e historisë, është jo vetëm një detyrë e përkushtim njerëzor, por edhe një punë

Read Full Article
Bajram Rexhepi – Plaku Shekullor i Postribës

Bajram Rexhepi – Plaku Shekullor i Postribës 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔19:28, 9.Sht 2009

BAJRAM REXHEPI PLAKU SHEKULLOR I POSTRIBËS Bajram Rexhepi ka çka tregon nga jeta e tij. Bajram Rexhepi kujton me respekt bajraktarin e Boksit, Zenel Alinë, vojvodën Adem Haxhija si dhe pleqtë Nuz Halili, Haxhi Brahimi, Rac Bajrami, Ramo Salihi, të

Read Full Article
Adem Haxhija – Trimi i madh i Postribës

Adem Haxhija – Trimi i madh i Postribës 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔15:34, 2.Sht 2009

Adem Haxhija Trimi i madh i Postribës Adem Haxhija u lind në vitin 1867 nga një familje e fisme e derës së Spahijajve në Postribë me tradita të shquara patriotike brez pas brezi. Babai I gjyshit të tij, i quejtur

Read Full Article
Ndeshje Intelektuale

Ndeshje Intelektuale 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔15:33, 2.Sht 2009

Ndeshje Intelektuale Nismë për këtë shkrim u bë një bisedë që zhvilluam me një kolegun tim, të cilin e admiroj dhe e respektoj shumë. Megjithatë dua të shprehë se kolegu im ka një të keqe të evitueshme sepse në çdo

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2020
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031