Back to homepage

Tag "viski"

Shqiptari dhe Amerikani

Shqiptari dhe Amerikani 0

🕔14:09, 10.Nën 2009

Ka qene shqiptari dhe amerikani, ulen ne nje lokal. Afrohet kamarieri dhe e pyet se pari, Amerikanin: Cka doni te pini? – Ai thote Gjoni Voker Viski. Shqiptari: Shaban Teslica Koka kolle, kujton se duhet te prezantohet se pari!!

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930