Back to homepage

Tag "qorr"

Polici semafor

Polici semafor 0

🕔14:21, 22.Gus 2009

Nje polic i SHPK-s po ndal njenin e po ngermohet: O qorr a nuk po i sheh driten e kuqe n’semafor a? Po mor burr po ty nuk t’pash.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Maj 2021
H M M E P S D
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31