Back to homepage

Tag "Polic"

Polici në hotel

Polici në hotel 0

🕔11:34, 7.Nën 2009

Ndodh qe policin e ze nata larg nga shpija dhe flen ne nje hotel. I thot recepsionistit te lutem neser me zgjo heret ne mengjes nga oren 4. Ok thot ai por nuk kemi dhoma do te rrish me nje

Read Full Article
Polici semafor

Polici semafor 0

🕔14:21, 22.Gus 2009

Nje polic i SHPK-s po ndal njenin e po ngermohet: O qorr a nuk po i sheh driten e kuqe n’semafor a? Po mor burr po ty nuk t’pash.

Read Full Article
Polici me deren e makines

Polici me deren e makines 0

🕔18:23, 15.Kor 2009

Pse polici e merr deren e makines me vete ne plazh? Se po u bo vape ta hap qe te hyj fresku!

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Mars 2020
H M M E P S D
« Mar    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031