Back to homepage

Tag "perplasen"

Policet dhe gruaja

Policet dhe gruaja 0

🕔15:54, 10.Shk 2010

Dy polic perplasen me makina dhe i kerkojn falje njeri tjetrit. Pse po ngutesh e pyet njeri polic tjetrin e tjetri ia kdhen me ka humbur gruaja! O po si ngjan mos e kam par une! Eshte shum e bukur,

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930