Back to homepage

Tag "papagali"

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 Papagali dhe telefoni

Papagali dhe telefoni 0

🕔00:21, 1.Shk 2010

Ishte ken nje papagal qe sa her delte pronari jasht ai gjithmon e perdorte telefonin. Ne fund te muajit pronarit i vjen fatura 3000$ edhe pronari e denon papagalin me gozhdim 1 vjet. Papagali gjendet para Jezu Krishtit dhe e

Read Full Article
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9
Warning: Trying to access array offset on value of type null in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme1/functions/thumbs.php on line 9 Papagali dhe Majmuni

Papagali dhe Majmuni 0

🕔12:10, 13.Jan 2010

Kan hypur papagali dhe majmuni ne avion. Majmuni u et per uj e po i thot stjuardeses nje got uj te lutem. Ajo se degjon, papagalli thot ni got uj oj budallic ajo e solli ujin. Keshtu vazhdojn dy, tri

Read Full Article