Back to homepage

Tag "papa"

Rugova edhe Thaqi te Papa

Rugova edhe Thaqi te Papa 0

🕔11:53, 13.Jan 2010

Shkojn Rugova edhe Thaqi te Papa ne Vatikan. Kur te shkojn Rugova i din rregullat ja puth doren Papes edhe ulen edhe Rugova i thot Thaqit mos fol ti se ti nuk din. Masi te bojn pak muhabet Papa i

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Prill 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930