Back to homepage

Tag "pantollona"

Koka me kapuc

Koka me kapuc 0

🕔01:02, 18.Jan 2010

Nje her nje punetor po i kruhej koka, po ne koke kishte kapuc, kruan koken siper kapucit. I thot njeri hiqe kapucin e kruje koken. I thot ky pse kur te kruhet bytha ul pantollonat a?

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930