Back to homepage

Tag "majmuni"

Papagali dhe Majmuni

Papagali dhe Majmuni 0

🕔12:10, 13.Jan 2010

Kan hypur papagali dhe majmuni ne avion. Majmuni u et per uj e po i thot stjuardeses nje got uj te lutem. Ajo se degjon, papagalli thot ni got uj oj budallic ajo e solli ujin. Keshtu vazhdojn dy, tri

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Maj 2021
H M M E P S D
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31