Back to homepage

Tag "hasan"

3 Gra

3 Gra 0

🕔16:03, 20.Tet 2009

Na ishin je her 3 gra dhe e pyesin njera tjetren se cila e ka p*dh*n me te madh. E para thot une e kam te madh se burri im ma shtin k*rin me gjith koqe. E dyta thot une e kam te madh

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930