Back to homepage

Tag "gabimisht"

Telefonata gabimisht

Telefonata gabimisht 0

🕔23:51, 2.Shk 2010

E ka thirr baba te birin ne telefon ja ka ber, djali im cfar eshte duke ber nena? Djali i ka then, ka ren per te fjetur me te dashurin! Babi i thot mir, ateher degjo cfar po te them!

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Maj 2021
H M M E P S D
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31