Back to homepage

Tag "fyll"

Djali dhe babai

Djali dhe babai 0

🕔18:15, 9.Tet 2009

I lutet djali babit dhe i thote: – Babi ma blej nje fyll, Babai i thote jo djali jem, se ben zhurum e sna len me fjet, – Po hajt babi se i bi pra kur te fleni ju.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Prill 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930