Back to homepage

Tag "fjalekryqi"

Fjalekryqi

Fjalekryqi 0

🕔19:19, 3.Tet 2009

Nje vajze po mbush nje fjalekryq: – Ç eshte fundi i jetes i thot babait te sajt? Me shtate shkronja! – Martesa – Pergjigjet babai.

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930