Back to homepage

Tag "ferrari"

Nje djale

Nje djale 0

🕔18:38, 24.Gus 2011

Nje djale kishte lene takim me nje bjonde, dhe teksa po i jepte ferrarit i thote: – E dashur, dua te te them dicka te rendesishme. Une jam i martuar! – Idjot,me trembe! Thash se ferrari nuk ishte i joti…

Read Full Article
Ferrari

Ferrari 0

🕔10:52, 10.Mar 2010

Nje dite vdes M.Shumaker dhe shkon ne parajs. Ne parajs takon zotin dhe zoti i thot:- ti ke qen me i miri ne F1 dhe keshtu do te jap Ferrarin me te shpejt ne bot. Merr ferrarin dhe ja shtron

Read Full Article
Xhaja dhe Ferrari

Xhaja dhe Ferrari 0

🕔11:50, 13.Jan 2010

Ishte i xhaje me biçikletdhe ndalet te semafori aty gjen i çun me ferrari. I hap deren çuni dhe i thote o xhaje a e bojme i gare? xhaja: jo or djal ca thu gjona koti. çuni: he o xhaje

Read Full Article