Back to homepage

Tag "ferrari; bmw"

Deshira e nje vajzes

Deshira e nje vajzes 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔00:04, 11.Gus 2010

Nje burr ishte ne nje restoran, vjen nje vajz shum e bukur. Ky buri i thot kamarierit qe ta sherbej ket femenr me nje shishe vene. Por ajo mer nje leter dhe i shkruan burrit: Do ta pranoj kete vene

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2021
H M M E P S D
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031