Back to homepage

Tag "djali"

Po i shfry barkun

Po i shfry barkun 0 Warning: A non-numeric value encountered in /customers/6/0/4/postribe.com/httpd.www/wp-content/themes/allegro-theme/functions/other.php on line 93

🕔22:03, 16.Shk 2010

Nje nat djalit i del gjumi dhe shkon te prinderit ne dhome dhe i gjen ne itimitet! Ua mami ca po i ben babit? Po i shfry barkun te keqen mami! Te nesermen djali i thote mamit! O mami kot

Read Full Article
Telefonata gabimisht

Telefonata gabimisht 0

🕔23:51, 2.Shk 2010

E ka thirr baba te birin ne telefon ja ka ber, djali im cfar eshte duke ber nena? Djali i ka then, ka ren per te fjetur me te dashurin! Babi i thot mir, ateher degjo cfar po te them!

Read Full Article
Polici dhe dhia

Polici dhe dhia 0

🕔19:09, 24.Jan 2010

Ishte ken nje polic me nje dhi perdore dhe tu hec rruges e kishte pa nje djal t’vogel. Aj djali po pyet “Ku po shkon me kete gomar “? Polici i thot: Nuk eshte gomar por eshte dhi… I pergjigjet

Read Full Article
Djali dhe Bjondina

Djali dhe Bjondina 0

🕔00:56, 18.Jan 2010

Ishte nje djal dhe po ecte rruges dhe po shikon nje bjonde. Djali i thote: Bjonde, bjonde e ke radhen sonte. Bjondina ja kthej: Un e kisha mram sonte e ka jetam.

Read Full Article
Fëmija dhe Daja

Fëmija dhe Daja 0

🕔12:05, 13.Jan 2010

Ishte njehere nje femije dhe nena e tij kishte mysafir. Fëmiju tha se po me pshton shurra. Nena ia terhoqi verejtjen dhe i tha mos thuj po pshton shurra por thuaj po du me knu. Nje dit shkuan tek daja,

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2020
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031