Back to homepage

Tag "dashnoren"

Luli solli dashnoren e vet ne shtepi

Luli solli dashnoren e vet ne shtepi 0

🕔15:09, 16.Tet 2011

Luli, solli dashnoren e vet ne shtepi. Hoqi bluzen – “C’fare gjoksi mrekullueshem” – i tha dashnorja. “Eshte 100 kile dinamit” – i pergjigjet ky dhe e fryn edhe me teper gjoksin me krenari. Me ky pas heq pantallonat –

Read Full Article