Back to homepage

Tag "celular"

Shqiptari shkencëtar

Shqiptari shkencëtar 0

🕔21:35, 6.Shk 2010

Një shkencëtar Shqiptar merr pjesë në një konferencë rreth kërkimeve arkeologjike. Filluan të mburren Amerikanët: – në vendin tonë gërmuam 25 metra nën dhe dhe gjetëm kabllo telefoni. Dmth të parët tanë kanë përdorur telefona. I vjen rradha Shqiptarit: –

Read Full Article
Dy bjondinat

Dy bjondinat 0

🕔21:08, 16.Gus 2009

Po ecin rruges dy bjondina dhe pa pritur po cingrronte celulari, dhe ato filluan te shikonin neper çantat e tyre se ku po cingrron celulari dhe njera prej tyre e pyet tjetren i thot oj budallic mos e ke harru telefonin

Read Full Article