Back to homepage

Tag "burri"

Nje cift shqiptar

Nje cift shqiptar 0

🕔12:07, 4.Dhj 2009

 Nje cift shqiptar kishte shkuar per pushime ne Spanje. Teksa po hanin mengjesin ne restorantin e hotelit degjojne nga tavolina ngjitur burrin e nje cifti britanik qe i thote te shoqes: -Can you give me the sugar, Sugar. Pak me

Read Full Article
Makina

Makina 0

🕔17:46, 27.Nën 2009

Dy shokë takohen mbas shumë kohësh dhe u ulën të pinin kafe. Duke folur me njëri-tjetrin e pyet njëri. A je martuar? Po i përgjigjet. Po ti? Edhe unë por me ka zënë halli i thote. Po pse? Kërkon gruaja

Read Full Article
Tradhtija

Tradhtija 0

🕔16:36, 27.Nën 2009

Ishin 3 shokë dhe duke biseduar njëri me tjetrin se si ti zblulojn që gratë e tyre po i tradhtojnë. -Njëri thotë unë shkoj në shtëpi dhe e kapi për fyti dhe i themë trego me kanë je kanë sot

Read Full Article
Heshtja Burri dhe Gruaja

Heshtja Burri dhe Gruaja 0

🕔22:31, 12.Nën 2009

Gruaja: I dashur, dua te te them dicka, por a me premton se nuk do ti trogosh askujt, Burri: Patjeter, e dashur. Gruaja: Me duhen 3000 mije euro…….. Burri: Pa gajle, zere se sdegjova gje.

Read Full Article
Beni dhe pasqyrja

Beni dhe pasqyrja 0

🕔18:20, 9.Tet 2009

Del Beni ne treg dhe duke shetitur e sheh nje pasqyre por nuk e din se ca eshte ajo dhe e pyet shitesin ca eshte kjo? Ai i tregon eshte pasqyre munesh me pa veten aty kur te rruhesh e

Read Full Article

Reklama

Komentet e Fundit

 • Avdullah Kelmendi

  Avdullah Kelmendi

  Shkova deri te pytja per 1 milion dhe e perdora ndimen e librit dhe ishte gabim,dhe humba

  View Article
 • argjenddobruna

  argjenddobruna

  nice

  View Article
 • Hakoo

  Hakoo

  Te gjith muslimanve urime festa e Bajramit dhe zoti ua pra.oft agjerimin.. Allahu u shperbleft me xhehnet.

  View Article
Korrik 2020
H M M E P S D
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031